godło Polski

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Bartłomiej Porydzaj


ul. Grunwaldzka 102 lok. 47

80-244 Gdańsk

tel.: (58) 741 88 94

fax.: (58) 741 89 12

e-mail: gdansk.porydzaj@komornik.pl

Rachunek bankowy:

76 1020 1811 0000 0302 0332 9455

ePUAP: /KomornikPorydzaj/domyslna

Kancelaria otwarta w godzinach: pon-pt: 8:30 - 15:30. Komornik Sądowy przyjmuje w piątki w godzinach: 10:00-14:00.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Bartłomiej Porydzaj zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji może działać w imieniu wierzyciela na terenie całego kraju.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucję z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Od dnia 01-01-2019r. wierzyciel ma prawo wyboru komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego, na którym znajduje się siedziba kancelarii komornika właściwego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego. Zatem Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Bartłomiej Porydzaj działa w okręgu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. Kody Pocztowe Apelacji Gdańskiej.

Komornik co do zasady działa na obszarze swojego rewiru. Rewirem jest obszar właściwości sądu rejonowego, przy którym działa komornik.

Rewirem Komornika Sądowego Tomasza Bartłomieja Porydzaja jest obszar Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku.

Właściwość

Obszar właściwości Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku (szczegółowy wykaz ulic).

1 BRONIEWSKIEGO WŁADYSŁAWA
2 BRZEŹNIEŃSKA
3 CHODKIEWICZA KAROLA
4 CICHA
5 CYBULSKIEGO ZBIGNIEWA
6 ĆWIKLIŃSKIEJ MIECZYSŁAWY
7 DUNIKOWSKIEGO KSAWEREGO
8 DWORSKA
9 GALLA IWO
10 GAŁCZYŃSKIEGO KONSTANTEGO ILDEFONSA
11 GDAŃSKA
12 GEN.J.HALLERA /od nr 227 do końca/
13 GWIAZDOWSKIEGO TADEUSZA
14 HERBOWA
15 JAN JANTAROWA / od nr. 21 do końca/
16 KOBIELI BOGUMIŁA
17 KORZENIOWSKIEGO KONRADA
18 KOTARBIŃSKIEGO JÓZEFA
19 KRASICKIEGO IGNACEGO
20 ŁAMANA
21 ŁOZY
22 MAZURSKA
23 MIŁA
24 MŁODZIEśY POLSKIEJ
25 OKSYWSKA
26 ORLA
27 OSTERWY JULIUSZA
28 PLATER EMII
29 POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA
30 POŁUDNIOWA
31 PORTOWCÓW
32 PÓŁNOCNA
33 PUŁASKIEGO KAZIMIERZA
34 SOLSKIEGO LUDWIKA
35 STERNICZA
36 SYBIRAKÓW
37 UCZNIOWSKA /od nr 45 do końca/
38 WALECZNYCH
39 WCZASY
40 ZDROJOWA
41 ZELWEROWICZA
42 PARK BRZEŹNIEŃSKI IM. JANA JERZEGO HAFFNERA

NOWY PORT
1 BLISKA
2 DŁUGOSZA
3 FLORIAŃSKA
4 KS. GUSTKOWICZA JANA
5 GÓRECKIEGO
6 KASZTANOWA
7 KRZYWA
8 MARYNARKI POLSKIEJ /od nr.2 do 24/
9 MYLNA
10 NA ZASPĘ
11 OLIWSKA
12 PODJAZD
13 PRZEMYSŁOWA
14 PRZYJACIÓŁ
15 RYBOŁOWCÓW
16 SOLEC
17 SPOKOJNA
18 STAROWIŚLANA
19 STRAJKU DOKERÓW
20 SZKOLNA
21 WILKÓW MORSKICH
22 WOLNOŚCI
23 WYSOKA
24 WYZWOLENIA
25 WŁADYSŁAWA IV
26 ZAMKNIĘTA

LETNICA
1 CHODACKIEGO MARIANA
2 GWIAZDA MORZA
3 HANDLOWA
4 LETNICKA
5 MARYNARKI POLSKIEJ /nr.76-130oarz. i nr.53-89 niep.
6 NARWICKA
7 NIECAŁA
8 RYBITWY
9 SIELSKA
10 STALOWA
11 STAROWIEJSKA
12 SUCHA
13 SZKLANA HUTA
14 ŚNIEŻNA
15 UCZNIOWSKA od nr 1 do nr 44
16 WIELOPOLE
17 WIŚLNA
18 ZAŁOGOWA
19 ŻAGLOWA
20 MICHNY ANTONIEGO

MŁYNISKA
1 CHWASZCZYŃSKA
2 JANA Z KOLNA od nr. 31 do końca/
3. MARYNARKI POLSKIEJ /od nr.132 do końca/
4. NA OSTROWIU
5. OKRĄG
6. REJA od nr 24 do końca
7. SWOJSKA
8. TWARDA
9. ZIELONY TRÓJKĄT

PIECKI-MIGOWO
1 AMUNDSENA
2 ARCTOWSKIEGO
3 BELGRADZKA
4 BUDAPESZTAŃSKA
5 BULOŃSKA
6 BURGASKA
7 CZECHA
8 CZUBIŃSKIEGO
9 DOBROWOLSKIEGO
10 EDISONA
11 FULTONA
12 GOJAWICZYŃSKIEJ
13 JAŚKOWA DOLINA nr 105 i nr 130
14 KOLUMBA
15 KRUCZKOWSKIEGO
16 KUSOCIŃSKIEGO
17 MAGELLANA
18 MARUSARZÓWNY
19 MORENOWA
20 MYCZKOWSKIEGO
21 MYŚLIWSKA /od nr.20 do końca/
22 NAŁKOWSKIEJ
23 NOBLA
24 ORAŃSKA
25 PASCALA
26 PASTEURA
27 PIECEWSKA
28 PIEKARNICZA
29 POW.KOŚCIUSZKOWSKIEGO
30 POW.LISTOPADOWEGO
31 POW.STYCZNIOWEGO32 RACIBORSKIEGO
33 RAKOCZEGO
34 Rondo im. ANDRZEJA HAKENBERGA
35 SZCZODRA
36 WARNEŃSKA
37 WIDOK
38 WILEŃSKA /od nr.37-63NP i od nr.62 do końca/
39 WOŁKOWYSKA
40 WYROBKA
41 TRZY LIPY
42 VOLTY
43 ZABŁOCKIEGO
44 ZACNA
45 ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
46 ŻYLEWICZA

BRĘTOWO
1 DOLNE MIGOWO
2 DOLNE MŁYNY
3 GIEDROYCIA JERZEGO
4 GÓRALSKA
5 GÓRZYSTA
6 HERLINGA-GRUDZIŃSKIEGO
7 KARSKIEGO JANA
8 KSIĘDZA TISCHNERA JÓZEFA
9 LEŚNA GÓRA
10 MATEMBLEWSKA
11 MAZOWIECKA
12 NIEDŹWIEDNIK
13 OGRODOWA
14 PODKARPACKA
15 POTOKOWA
16 Rondo im. ŚW. JANA DE LA SALLE
17 SŁOWACKIEGO /nr 83-155NP, 92-132P/
18 WALDORFFA JERZEGO
19 ZIELONE WZGÓRZE

MATARNIA
1 AGRARNA
2 ASTRONAUTÓW
3 AZYMUTALNA
4 BUDOWLANYCH /od nr. 33 i nr. 44 do końca/
5 CYTROWA
6 DEDALA
7 ELEWÓW
8 HARFOWA
9 IKARA
10 JESIENNA
11 KADETÓW
12 KLUKOWSKA
13 LIROWA
14 LUTNIOWA
15 PODCHORĄŻYCH
16 RADAROWA
17 RADIOWA
18 Rondo im. JACKA KACZMARSKIEGO
18 SĄSIEDZKA
19 SŁABEGO
20 SŁOWACKIEGO /od nr.157 i nr.132 do końca/
21 SPADOCHRONIARZY
22 SYNÓW PUŁKU
23 SZYBOWCOWA
24 ŚMIGŁOWA
25 TELESKOPOWA
26 TELEWIZYJNA
27 WIOLINOWA
28 WOJNARSKIEGO JANA
29 ZENITOWA
30 ZŁOTA KARCZMA

KOKOSZKI
1 AZALIOWA
2 BANIŃSKA
3 BARKOCZYŃSKA
4 BETONIARZY
5 BĘDOMIŃSKA
6 BIOLOGICZNA
7 BORÓWKOWA
8 BOTANICZNA
9 BRODNICKA
10. BUDOWLANYCH /od nr.1 do nr.31 i nr.2 do nr.44 /
11. BYSEWSKA
12. CEMENTOWA
13. CHABROWA
14. CZEREMCHOWA
15. CZERWCOWA
16. DOJAZDOWA
17. FABRYCZNA
18. FUNDAMENTOWA
19. GOPLAŃSKA
20. GOSTYŃSKA
21. GOŁUŃSKA
22. GRZYBOWA
23. INSTALATORÓW
24. INŻYNIERSKA
25. IRYSOWA
26. JAŚMINOWY STOK
27. KALINOWA
28. KARSIŃSKA
29. KARTUSKA /od nr. 444 i nr.411 do końca/
30. KISZEWSKA
31. KMINKOWA
32. KOLBUDZKA
33. KOSMONAUTÓW
34. KWIETNIOWA
35. LIPCOWA
36. LIPUSKA
37. LUBLEWSKA
38. ŁAPIŃSKA
39. MACIEJKOWA
40. MACIERZANKOWA
41. MALINOWA
42. MARCOWA
43. MASZYNOWA
44. METALOWCÓW
45. MONTAŻYSTÓW
46. NAGIETKOWA
47. NOWATORÓW
48. SNYCERZY
49. OKÓLNA
50. OSIEDLOWA
51. OTOMIŃSKA
52. PORZECZKOWA
53. POZIOMKOWA
54. PRZYRODNIKÓW
55. RAKIETOWA
56. ROKITNIKOWA
57. ROZWOJOWA
58. RUMIANKOWA
59. RÓŻANY STOK
60. SIERPNIOWA
61. SMĘGORZYŃSKA
62. SOMIŃSKA
63. STOKŁOSY
64. STORCZYKOWA
65. SULMIŃSKA
66. SWARZEWSKA
67. TRANSPORTOWCÓW
68. TUCHOMSKA
69. TYMIANKOWA
70. WDZYDZKA
71. WĘSIERSKA
72. WIDLIŃSKA
73. WIELEWSKA
74. WIOSENNA
75. ZBĄSZYŃSKA
76. ZBIEŻNA
77. ŻUKOWSKA
78. ŚW. BRATA ALBERTA

WRZESZCZ
1 AKACJOWA
2 ALDONY
3 BACZYŃSKIEGO
4 BAROKOWA
5 BATOREGO
6 BIAŁA
7 BOH.GETTA WARSZAWSKIEGO
8 BOHOMOLCA
9 BRACKA
10 BROŻKA
11 BRZOZOWA
12 CEGLANA
13 CHROBREGO
14 CHRZANOWSKIEGO
15 CZARNA
16 CZARNIECKIEGO
17 DALIOWA
18 DANUSI
19 DEKERTA
20 DEOTYMY
21 DMOWSKIEGO
22 DO STUDZIENKI
23 DUBOIS
24 DZIELNA
25 DŹWIGOWA
26 FALISTA
27 FISZERA
28 FREDRY
29 GOMULICKIEGO
30 GOTYCKA
31 GOŁĘBIA
32 GRAŻYNY
33 GRODZIEŃSKA
34 GRUDZIĄDZKA
35 GRUNWALDZKA /od nr. 1-201 i nr.2-192/
35 GRZEGORZA Z SANOKA
36 GÓRNICZA
37 HALLERA /od nr-u 2-140, 17-209/
38 JAROWA
39 JAŚKOWA DOLINA
40 JESIONOWA
41 KILIŃSKIEGO
42 KLINICZNA
43 KLONOWA
44 KLONOWICZA
45 KOCHANOWSKIEGO
46 KOKSOWA
47 KOLEJARZY
48 KOLONIA URODA49 KOLONIA ŻEŃCY
50 KOŁODZIEJSKIEGO PLAC
51 KOMOROWSKIEGO PLAC
52 KONARSKIEGO
53 KONOPNICKIEJ
54 KONWALII
55 KOPALNIANA
56 KOSSAKA
57 KOŚCIUSZKI
58 KOŁŁĄTAJA
59 KRASZEWSKIEGO
60 KRZEMIENIECKIEJ
61 KRĘTA
62 KUBACZA
63 KUNICKIEGO
64 LECZKOWA
65 LEGIONÓW
66 LELEWELA
67 LENDZIONA
68 LENGNICHA
69 LEŚNY STOK
70 LILII WENEDY
71 LWOWSKA
72 ŁUKASIEWICZA
73 MAKUSZYŃSKIEGO
74 MANIFESTU POŁANIECKIEGO
75 MATEJKI
76 MATKI POLKI
77 MAŁACHOWSKIEGO
78 MAŁOOGRODOWA
79 MICKIEWICZA
80 MIEDZIANA
81 MIEROSŁAWSKIEGO
82 MIGOWSKA
82 MISZEWSKIEGO
83 MODRZEWIOWA
84 MODRZEWSKIEGO
85 NA WZGÓRZU
86 NAD STAWEM
87 NARUTOWICZA
88 NIEMCEWICZA
89 OBYWATELSKA
90 OKRZEI
91 OLSZEWSKIEGO
92 OSTROROGA
93 OSTROWSKIEJ
94 PARTYZANTÓW
95 PAWŁOWSKIEGO
96 PESTALOZZIEGO
97 PILECKIEGO
98 PIRAMOWICZA
99 PNIEWSKIEGO
100 PODLEŚNA
101 POLA WICENTEGO
102 POLITECHNICZNA
103 POPRZECZNA
104 PRUSA
105 PRÓŻNA
106 PSTROWSKIEGO
107 PUSZKINA
108 RACŁAWICKA
109 REJA /nr 9 i nr .12-20/
110 RENESANSOWA
111 REYMONTA
112 RODZINNA
113 ROMAŃSKA
114 ROMERA
115 SAPERÓW
116 SECESYJNA
117 SIEDLICKA
118 SIENKIEWICZA
119 SOBIESKIEGO
120 SOBÓTKI
121 SOCHACZEWSKA
122 SOSNOWA
123 SREBRNIKI
124 STASZICA
125 STRAKOWSKIEGO
126 SUWALSKA
127 SYROKOMLI
128 SŁOWACKIEGO /od nr. 2-90 i nr. 1-81/
129 TOPOLOWA
130 TRAUGUTTA /od nr. 16-102 i nr. 31-121/
131 TRAWKI
132 UPHAGENA
133 WAJDELOTY
134 KONRADA WALLENRODA
135 WARYŃSKIEGO
136 WASSOWSKIEGO
137 WILEŃSKA /od nr. 2-42 i nr.1-35/
138 WINOGRONOWA
139 WRZESZCZAŃSKA
140 WRÓBLEWSKIEGO
141 WSPÓŁCZESNA
142 WYBICKIEGO
143 WYSPIAŃSKIEGO
144 WŁASNA STRZECHA
145 ZABYTKOWA
146 ZAWISZY CZARNEGO
147 ZATOR PRZYTOCKIEGO
148 ZAŚCIANEK
149 ZBYSZKA Z BOGDAŃCA150 ZUBRZYCKIEGO
151 ZWYCIĘSTWA od r-u 16-32/
152 ZYGMUNTA AUGUSTA
153 bpa E.O’ROURKE
154 de’GAULLE’A
155 ŻNIWNA
156 ŻYWIECKA

ZASPA MŁYNIEC
1 BAJANA
2 BRACI LEWONIEWSKICH
3 DYWIZJONU 303
4 HYNKA
5 JANA PAWŁA II / nr.2 – 6 /
6 NAGÓRSKIEGO
7 RZECZYPOSPOLITEJ /str. zach./
8 PILOTÓW
9 SKARŻYŃSKIEGO
10 STARTOWA

ZASPA ROZSTAJE
1 BUDZISZÓW
2 BURZYŃSKIEGO
3 CIOŁKOWSKIEGO
4 CZARNY DWÓR /część niezamieszk/
5 DRZEWIECKIEGO
6 DYGASIŃSKIEGO
7 WIECZORKIEWICZA
8 JANA PAWŁA II /od nr. 3-29 i nr. 20-50/
9 JEŻEWSKIEGO
10 KOMBATANTÓW
11 KORCZAKA
12 LESZCZYŃSKICH
13 MAJEWSKICH
14 MEISSNERA
15 NECLA AUGUSTYNA
16 PLAC TRZECIEGO TYSIĄCLECIA
17 POLONII GDAŃSKIEJ
18 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
19 RZYCZYPOSPOLITEJ /str.wsch./
20 ŻWIRKI I WIGURY

PRZYMORZE MAŁE
1 ARKOŃSKA
2 BENIOWSKIEGO
3 BORA-KOMOROWSKIEGO
4 BYDGOSKA5 BZOWA
6 CHOCISZEWSKIEGO
7 CHŁOPSKA /od nr.1-53 nieparz./
8 CZARNY DWÓR
9 CZERWONY DWÓR
10 DARŁOWSKA
11 DROSZYŃSKIEGO
12 FROMBORSKA
13 KOŁOBRZESKA od nr 1 do nr 43 nieparz. i od nr 2 do nr 40 parzyste
14 KRYNICKA
15 KRZYWOUSTEGO
16 KUPAŁY
17 KĘTRZYŃSKIEGO
18 LESZKA BIAŁEGO
19 LĘBORSKA
20 NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
21 KS. MAJDERA JANA
22 MALBORSKA
23 MORAWSKA
24 MŚCIWOJA II
25 OBOTRYCKA
26 PIASTOWSKA /od nr. 1 do 107 i nr. 2-88/
27 POZNAŃSKA
28 PUCKA
29 RZECZYPOSPOLITEJ /str.niezamieszk./
30 RZEPICHY
31 SAMBORA
32 SOLIKOWSKIEGO
33 SUBISŁAWA /od nr-u 1 do nr-u 18/
34 SZCZECIŃSKA
35 SŁOWIAŃSKA
36 SŁUPSKA
37 TOLKMICKA
38 WŁADYSŁAWOWSKA
39 ZGODY I,II
40 ZIEMOWITA
41 ŚLĄSKA
42 ŚWIĘTOPEŁKA

PRZYMORZE WIELKIE
1 CHŁOPSKA /nr 2 do nr-u 46 parz./
2 CZARNY DWÓR /nr 1 do nr-u 12/
3 DĄBROWSZCZAKÓW
4 JAGIELLOŃSKA
5 JANTAROWA /cz.niezamieszkała/
6 JELITKOWSKI DWÓR
7 KOŁOBRZESKA /od nr 42 do końca i od 45 do końca/
8 OBROŃCÓW WYBRZEśA
9 OLSZYŃSKA
10 OPOLSKA11 PIASTOWSKA /nr. 90 do nr. 108 parz./
12 PARK PREZYDENTA RONALDA REAGANA
13 RZECZYPOSPOLITEJ /nr. 1 do nr.13 nieparz./
14 WIKA-CZARNOWSKIEGO

ŻABIANKA – WEJHERA – JELITKOWO – TYSIĄCLECIA
1 BAŁTYCKA
2 BURSZTYNOWA
3 BŁĘKITNA
4 CHŁOPSKA od nr 48 do nr 70 parz.
5 GDYŃSKA
6 GOSPODY
7 HELSKA
8 HUSYTÓW
9 JANTAROWA /od nr.1 do nr.15/
10 JELITKOWSKA
11 KAPLICZNA
12 LECHA
13 MIESZKA I
14 MORSKA
15 NADMORSKA
16 ORŁOWSKA
17 PELPLIŃSKA
18 PLAC WYSZYŃSKIEGO
19 PIASTOWSKA /od nr. 109 do końca/
20 POMORSKA /od nr. 8-98 parz./
21 RYBACKA
22 SUBISŁAWA od nr. 19 do końca/
23 SZTORMOWA
24 SZYPRÓW
25 TYSIĄCLECIA
26 WEJHERA
27 WYPOCZYNKOWA

OLIWA
1 ABRAHAMA
2 ASNYKA
3 BAŻYŃSKIEGO
4 BITWY OLIWSKIEJ
5 BOBROWA
6 BYTOWSKA
7 CEYNOWY
8 CYSTERSÓW
9 CZYśEWSKIEGO
10 DERDOWSKIEGO
11 DICKMANA
12 DRZYMAŁY
13 DWORCOWY PLAC
14 FLISACKA
15 GROTTGERA
16 GRUNWALDZKA /od nr.311 do nr.615 nieparz./
17 HOŁDU PRUSKIEGO
18 HUSA
19 INWALIDÓW WOJENNYCH PLAC
20 JASIA I MAŁGOSI
21 JELENIA
22 KAPRÓW
23 KARPACKA
24 KARWIEŃSKA
25 KASPROWICZA
26 KASZUBSKA
27 KOŚCIERSKA
28 KRĘCKIEGO
29 KUBUSIA PUCHATKA
30 KWIETNA
31 LEŚNA
32 LICZMAŃSKIEGO
33 MAJKOWSKIEGO
34 MILEWSKIEGO
35 MIRAUA
36 NADWODNA
37 NOAKOWSKIEGO
38 NOWICKIEGO EDMUNDA bpa
39 OBROŃCÓW WESTERPLATTE
40 OPACKA
41 OPATA JACKA RYBIŃSKIEGO
42 ORKANA
43 PAWŁA GDAŃCA
44 PIASTOWSKA /od nr.1 do nr.18/
45 POCZTY GDAŃSKIEJ
46 PODHALAŃSKA
47 POLANKI
48 POMORSKA /nr. ciągła od nr.1 do nr. 7/
49 SARNIA
50 SCHOPENHAUERA
51 SOBOLOWA
52 SPACEROWA /od nr.1 do nr.18/
53 STARY RYNEK OLIWSKI
54 SŁONECZNA
55 TATRZAŃSKA
56 TETMAJERA
57 WIEJSKA
58 WITA STWOSZA /od nr.1 do nr.62/
59 WITKIEWICZA
60 WĄSOWICZA
61 ZACISZE
62 ZAJĘCZA
63 ŚWIERKOWA
64 ŻEROMSKIEGO
65 ŻUBROWA

VII DWÓR
1 ABRAHAMA /od nr. 11-55 ./
2 BELLINGA
3 BUKOWSKIEGO
4 CHEŁMOŃSKIEGO
5 CZARNOWSKIEGO
6 DOROSZEWSKIEGO
7 DROśYNY
8 GRYGLEWSKIEGO
9 GŁOGOWSKA
10 KRASNOLUDKÓW
11 KURZYŃSKIEGO
12 MACIERZY SZKOLNEJ
13 MEHOFFERA
14 MICHAŁOWSKIEGO
15 NORBLINA
16 OGRYCZAKÓW
17 ORŁOWSKIEGO
18 PANECKIEGO
19 POLANKI /od nr 59 do nr 118/
20 POTYRAŁY
21 RODAKOWSKIEGO
22 RYLKEGO
23 SIEMIRADZKIEGO
24 SOŚNICKIEGO
25 VII DWÓR
26 WITA STWOSZA /od nr. 96-104 parz./

STRZYŻA
1 ARCISZEWSKIEGO
2 CHOPINA
3 CHRZANOWSKIEGO / od nr 15 do końca nieparz. i od nr 16 do końca parz./
4 FITELBERGA
5 GLINKI
6 GOMÓŁKI
7 GRUNWALDZKA /od nr. 203 do nr 244 /
8 MJR HUBALA
9 KARŁOWICZA
10 KIEPURY
11 KISIELEWSKIEGO
12 KMIECA
13 KOLBERGA
14 LINDEGO
15 LIPIŃSKIEGO
16 LUDOWA
17 MACZKA PLAC18 MONIUSZKI
19 NOWOWIEJSKIEGO
20 PIŁSUDSKIEGO PLAC
21 ROLNA
22 RÓŻYCKIEGO
23 SYCHTY
24 SYGIETYŃSKIEGO
25 SZYMANOWSKIEGO
26 WILKA-KRZYŻANOWSKIEGO
27 WITA STWOSZA /nr. 75, 77 i od nr. 108-112 parz./
28 WOJSKA POLSKIEGO
29 ZAMENHOFA
30 ŻEGLARSKA
31 ŻELEŃSKIEGO

OSOWA
1 AFRODYTY
2 ACHILLESA
3 AKTEONA
4 ANTYGONY
5 ARIADNY
6 ANDROMEDY
7 ARTEMIDY
8 ASTRONOMÓW
9 BALCERSKIEGO
10 BARNIEWICKA
11 BERENIKI
12 BIWAKOWA
13 BLIŹNIĄT
14 BORCHARDTA KAROLA OLGIERDA
15 BUKOWA
16 CEFEUSZA
17 CERERY
18 CENTAURA
19 CHIRONA
20 CHEŁMIŃSKA
21 CHOJNICKA
22 CUMOWNIKÓW
23 DARU POMORZA
24 DELFINA
25 DIONIZOSA
26 DRAWSKA
27 DIANY
28 EURYDYKI
29 FENIKSA
30 FLORY
31 GAJOWA
32 GALAKTYCZNA
33 GALILEUSZA
34 GNIEŹNIEŃSKA
35 GOWIDLIŃSKA
36 GRYFA POMORSKIEGO
37 HELENY
38 HERMESA
39 HERKULESA
40 HEROSA
41 HESTII
42 HOMERA
43 HORACEGO
44 IŁAWSKA
45 IZYDY
46 JEDNOROśCA
47 JOWISZA
48 JUNONY
49 JURATY
50 JUTRZENKI
51 KASJOPEI
52 KIELNIEŃSKA
53 KOMANDORSKA
54 KOMETY
55 KONKORDII
56 KONSTELACJI
57 KORSARZY
58 KOZIOROśCA
59 KRAJEŃSKA
60 KRUSZWICKA
61 KWIATKOWSKIEGO
62 KWIDZYŃSKA
63 LEDY
64 LETNISKOWA
65 MACIEJEWICZA KONSTANTEGO
66 MARSA
67 MERKUREGO
68 METEORYTOWA
69 MINERWY
70 MIĘDZYGWIEZDNA
71 MYŚLIBORSKA
72 NAWIGATORÓW
73 NEPTUNA
74 NIEDZIAŁKOWSKIEGO
75 NIKE
76 NOWA
77 NOWY ŚWIAT
78 ODYSEUSZA
79 ORFEUSZA
80 OKRĘTOWA
81 OSOWSKI ZAKĄTEK
82 OTAGO
83 ORIONA
84 OWCZARNIA
85 PARKINGOWA
86 PARYSA
87 PARKOWA
88 PARTEROWA
89 PEGAZA
90 PENELOPY
91 PERSEUSZA
92 PLANETARNA
93 PLEJADY
94 PLUTONA
95 POSEJDONA
96 PROMETEUSZA
97 RABATKI
98 REGATOWA
99 RELAKSOWA
100 SATURNA
101 SELENY
102 SIEDLECKIEGO
103 SMUGOWA
104 SOPOCKA
105 SOŁDKA
106 SPACEROWA /od nr. 48 do końca/
107 SPORTOWA
108 STRZELCA
109 SYRIUSZA
110 SZAFERA
111 SZALUPOWA
112 TEZEUSZA
113 TELIGI
114 TRAPOWA
115 URANA
116 VICTORII
117 WEGI
118 WENDY
119 WENUS
120 WESTY
121 WILLOWA
122 WODNIKA
123 WOLARZA
124 WOŹNICY
125 ZARUSKIEGO
126 ZATOKOWA
127 ZEUSA
128 ZŁOTOWSKA